Druk wielkoformatowy

Specjalnością mieszczącej się w Poznaniu Grupy Graficznej Raster jest druk wielkoformatowy, w ramach którego przygotowujemy dla naszych Klientów materiały poligraficzne wykonywane na mediach różnego rodzaju – począwszy od banerów reklamowych, aż po folie samoprzylepne przeznaczone do oklejania samochodów. Realizując poszczególne zamówienia naszych Klientów wykorzystujemy nowoczesne urządzenia oraz najlepsze materiały, co gwarantuje możliwość zaoferowania najlepszej poligrafii, która idealnie sprawdzi się jako ekspozycja o charakterze promocyjnym.

Przygotowując druki wielkoformatowe, takie jak banery reklamowe czy folie pozwalające na profesjonalne oklejanie samochodów, nasza poznańska firma umożliwia wykorzystanie różnego rodzaju uszlachetnień i zabezpieczeń, takich jak chociażby folie błyszczące i matowe, a także One Way Vision, siatki typu Mesh, papier i wiele więcej. Podejmujemy się również przygotowania materiałów do montażu, a zatem realizacji wykończeń naszych druków wielkoformatowych (m. in. banerów i folii do oklejania samochodów), w tym:

  • oczkowania,
  • laminowania,
  • wyklejania na różnego typu podkładach,
  • oprawy.

Nowoczesna technologia pozwala nam na przygotowywanie rozwiązań w zróżnicowanych formatach, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie ich do niemal każdego nośnika (billboardu, auta, tablicy…). Zapewniamy także profesjonalny montaż reklam, którego podejmujemy się w każdym miejscu – niezależnie od odległości oraz warunków (swoje materiały montujemy nawet na wysokości)!

ikona-ggr-o-nas-green
ikona-ggr-oferta - green
ikona-ggr-zaufali-nam-green
ikona-ggr-realizacje-green