Oferta

RASTER PRINT

Usługi związane z produkcja wielkoformatowych produktów reklamowych. Drukujemy na rożnych mediach (baner, folia samoprzylepna – w wersji błyszczącej i matowej, siatka typu mesh, folia okienna One Way Vision, papier i in.) w każdym formacie. Oferujemy także pełne wykończenie zleconych prac: oczkowanie, laminowanie, wyklejanie na podkładach, oprawa w ramki, itp. Ponadto proponujemy także niskonakładowy druk cyfrowy, oraz tradycyjny druk offsetowy. W zakres naszych usług wchodzi także nadruk sitodrukowy.

RASTER CARS

Samochód oklejony unikalna, zwracającą uwagę grafika to znakomita, mobilna i docierającą do wielu odbiorców wizytówka firmy. Dzięki nowoczesnym technologiom i materiałom możliwe jest umieszczenie grafiki praktycznie na całej powierzchni pojazdu. W naszej pracy stosujemy folie wycinane ploterowo, folie wylewane, folie One Way Vision oraz folie magnetyczne.

RASTER WORKS

Chętnie podejmujemy się realizacji, które – z pozoru – nie mieszczą się w zakresie druku wielkoformatowego, ale służą szeroko pojętej ekspozycji reklamowej. Wykonujemy: produkcje, wyklejanie i montaż kasetonów w dowolnym formacie i kształcie; wyklejanie i montaż wielkopowierzchniowych tablic reklamowych; aplikacje folii na powierzchniach z duża ilością przetłoczeń; produkcje i zgrzewanie siatek wielkoformatowych, przygotowanie konstrukcji wraz z montażem na wysokości; wyklejanie billboardów… itp.; instalacje systemów projekcyjnych. A to wszystko – bez względu na odległość.

RASTER DESIGN

Oferujemy Państwu usługi naszego naszego studia graficznego w zakresie projektowania materiałów reklamowych i promocyjnych: teczki, papiery firmowe, segregatory, ulotki reklamowe, koperty, zaproszenia, foldery, katalogi, kalendarze. Zajmujemy się również tworzeniem stron www, banerów internetowych, prezentacji multimedialnych, e-sklepów.

ikona-ggr-o-nas-green
ikona-ggr-oferta - green
ikona-ggr-zaufali-nam-green
ikona-ggr-realizacje-green