Oklejanie samochodów

Jednym ze świetnie sprawdzających się nośników reklamy są specjalne samoprzylepne folie na auta (wycinane ploterowo, One Way Vision, wylewane oraz magnetyczne), które wykorzystywane w przestrzeni miejskiej pozwalają na zaprezentowanie swojej oferty w sposób nienarzucający się, a jednocześnie bardzo widoczny. Oklejanie samochodów oferowane przez poznańską Grupę Graficzną Raster jest zatem znakomitym sposobem na budowanie wizerunku marki wszędzie tam, gdzie się pojawicie!

Podejmujemy się kompleksowych działań, które mają na celu zapewnienie naszym Klientom dokładnie takich rezultatów, na jakich im zależy. Poza samym drukiem materiałów poligraficznych zajmujemy się również ich montażem na miejscu wskazanym przez Klienta, a także przygotowywaniem projektów, dzięki czemu możecie mieć pewność, że otrzymacie produkt idealnie dopasowany do Waszych oczekiwań. Realizując prace związane z oklejaniem samochodów umożliwiamy przygotowanie folii o dowolnych wymiarach – zarówno tych mających znajdować się tylko na części auta, jak i tych mających pokrywać niemal całą jego powierzchnię.

Dlaczego warto sięgnąć po reklamę w postaci oklejania samochodów?

  1. Jest mobilna, dzięki czemu może dotrzeć w różne miejsca i do wielu potencjalnych klientów.
  2. Zwraca na siebie uwagę.
  3. Stanowi wizytówkę firmy docierającą w wiele miejsc.
  4. Umożliwia dostosowanie wielkości i charakteru grafiki do indywidualnych preferencji Klienta.
  5. Jest łatwa w montażu i demontażu.
  6. To świetny sposób na darmową reklamę – płacisz tylko za folię i jednorazowe oklejenie samochodu, a ekspozycję możesz wykorzystywać tak długo, jak tylko zechcesz!
ikona-ggr-o-nas-green
ikona-ggr-oferta - green
ikona-ggr-zaufali-nam-green
ikona-ggr-realizacje-green